O ZFPF

Zarząd ZFPF

Adrian Jarosz - Prezes Zarządu (Expander Advisors)

Absolwent Zarządzania i Marketingu na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Zaczynał pracę jako doradca finansowy w firmie Expander, następnie związał się z Open Finance, gdzie przechodził przez kolejne szczeble kariery. Uczestniczył m.in. we wprowadzaniu firmy na giełdę. Pełnił także funkcję prezesa Tax Care S.A. oraz Idea Leasing. W latach 2013 - 2015 sprawował funkcję wiceprezesa Avivy, gdzie odpowiadał za rozwijanie alternatywnych kanałów dystrybucji.


Joanna Tomicka-Zawora - Prezes Zarządu Open Finance S.A. i Home Broker S.A. 

Joanna Tomicka-Zawora posiada ponad 20 lat doświadczenia w sektorze usług finansowych. W latach 1997-2005 w Citibanku pełniła kolejno funkcję dyrektora sprzedaży, dyrektora dystrybucji krajowej i dyrektora zarządzającego w obszarze kart kredytowych. Następnie w latach 2005-2009 rozwijała siłę rynkową Banku Millennium, gdzie jako dyrektor zarządzający zbudowała m.in. linię biznesową Consumer Finance oraz portfel 1 mln kart płatniczych, które przyniosły bankowi 500 mln złotych przychodów rocznych.


Dominik Skrzycki - Wiceprezes Zarządu (mFinanse)

Członek zarządu spółki mFinanse SA, BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o. oraz BRE Agent Ubezpieczeniowy. Od 2004 roku związany z grupą BRE Banku (obecnie mBanku). Pracę w bankowości zaczynał jako analityk finansowy w pionie ryzyka kredytów detalicznych. W latach 2006-2010 zarządzał wydziałem produktów hipotecznych w MultiBanku, a od 2010 roku objął kierownictwo nad  obszarem hipotecznym obu marek detalicznych grupy BRE. Ukończył studia Finanse i Bankowość na Uniwersytecie Łódzkim.Rada Nadzorcza Związku Firm Pośrednictwa Finansowego: 

Jacek Dziadak (Notus Finanse) - Przewodniczący

Łukasz Bińka (Gold Finance) - Członek Rady Nadzorczej

Paweł Szramowski (Alex T.Great) - Członek Rady Nadzorczej

Jacek Dziadak (Notus Finanse) - Członek Rady Nadzorczej
Łukasz Bińka (Gold Finance) - Członek Rady Nadzorczej
Maciej Kossowski (Wealth Solutions)- Członek Rady Nadzorczej
Agnieszka Matusiak-Bozik (Idea Expert) - Członek Rady Nadzorczej
Urszula Bednik (Home Broker) - Członek Rady Nadzorczej


Członkowie ZFPF

Previous Next
Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.