Top

Zarząd ZFPF

Adrian Jarosz - Prezes Zarządu (Expander Advisors)
Absolwent Zarządzania i Marketingu na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Zaczynał pracę jako doradca finansowy w firmie Expander, następnie związał się z Open Finance, gdzie przechodził przez kolejne szczeble kariery. Uczestniczył m.in. we wprowadzaniu firmy na giełdę. Pełnił także funkcję prezesa Tax Care S.A. oraz Idea Leasing. W latach 2013 - 2015 sprawował funkcję wiceprezesa Avivy, gdzie odpowiadał za rozwijanie alternatywnych kanałów dystrybucji.

 

Dominik Skrzycki - Wiceprezes Zarządu (mFinanse)
Członek zarządu spółki mFinanse SA, BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o. oraz BRE Agent Ubezpieczeniowy. Od 2004 roku związany z grupą BRE Banku (obecnie mBanku). Pracę w bankowości zaczynał jako analityk finansowy w pionie ryzyka kredytów detalicznych. W latach 2006-2010 zarządzał wydziałem produktów hipotecznych w MultiBanku, a od 2010 roku objął kierownictwo nad  obszarem hipotecznym obu marek detalicznych grupy BRE. Ukończył studia Finanse i Bankowość na Uniwersytecie Łódzkim.

 

Rada Nadzorcza Związku Firm Pośrednictwa Finansowego: 
Paweł Komar (Notus Finanse) - Przewodniczący Rady Nadzorczej
Sławomir Rykalski  (Finpack) - Członek Rady Nadzorczej
Tomasz Przyrowski (Gold Finance) - Członek Rady Nadzorczej

 

Adam Buczel (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - Doradca ZarząduCzłonkowie ZFPF

Finpack_logo.jpgcredipass.pngexpander.jpglendi-logo-rgb.pnglogo_notusv2.jpgmFinanse.jpgphinance.png